BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
į navigaciją

Visi puolam prie naujo verslo - miniaukcionai 2008-08-13

Parašė internetas Kategorija: naujienos.
Atgalinė nuoroda

Kol pusė lietuviško interneto ginčijasi, kuri Lietuva.lt yra geresnė (daugiau rasite čia: verslo.banga.lt , marketer.lt , bestweb.lt …). Kita pusė puola kalti pinigus…

Pamenu kažkada visi Lietuvos verslininkai puolė atidarinėti kepyklas, o savo žmonoms kirpyklas. Kai kepyklų verslas apstojo tai visi metėsi prie lentpjūvių verslo. Jau nekalbu apie tai, kad visi turi prekiauti batais ar dar kuo nors. Ir štai turime naują madą, šį kartą internete - miniaukcionus:

www.smallbid.lt

mini.skelbiu.lt

www.centai.lt

Per kokį mėnesį atsidarė net trys. Kažkas sakė, kad nusipirkti scriptą kainuoja 70 USD galim tikėtis, kad ir daugiau atsiras.
Idėja paprasta - prekė išstatoma už labai mažą kainą, SMS’u galima kelti kainą keliais centais (pvz. 3 ct.), bet pats SMS kainuoja daug (pvz. 5 Lt). Laimi tas kas pasiūlo didžiausią kainą ir būna paskutinis. Realiai kaina maža, bet už SMS’us gali būti surinkta labai didelė suma. Kaip ir viskas sąžininga, bet ne iki galo… O jei dar ir tinklalapio adminas šiek tiek pažais…
Žiūrėsim ar prigis šitas verslo modelis. Iš esmės verslo idėja labai paprasta ir gera, tereikia didelio lankytojų srauto ir viskas veiks. Tokiu atveju mini.skelbiu.lt turi neabejotiną pranašumą - visus Diginet grupei priklausančius tinklalapius. Kiti turės investuoti nemenkas lėšas reklamai.

Rodyk draugamsKomentarai»

   1. tomukas - 2008-08-13

tai ne mini aukcionai, tai mini aferos. Primena prieš daugiau nei dešimtmetį Lietuvoje buvusias piramides, kai apgautieji litus pagal sąrašiuką sunešdavo pinigus ant piramidės viršūnės sėdintiems aferistams.

Tokias nesamones galima būtų pavadinti loterija, bet iki loterijos jos netraukia dėl nulinio skaidrumo. Kaip autorius ir minėjo, galutinis laimėtojas priklauso tik nuo admino malonės ir jo sukurtų robotų 'autobidintojų'.

   2. Anonimas - 2008-08-13

justas loves it

   3. osam - 2008-08-13

centai kaip mačiau jau pradėjo sukti onei reklamą.

   4. pixel - 2008-08-13

Pasigirsiu. Pabandžiau sulošti ir man pavyko laimėti Creative Zen, nors į aukcioną sukišau pusę grotuvo kainos. :)

Redagavo pixel 2008-08-13 23:23

   5. Anonimas - 2008-08-19

Idomumo delei - kiek laiko reikejo "bidinti", kad laimetum ta creative?

   6. Originalas - 2008-08-21

smallbid eina į minusą, kitaip tariant, nemoka sukčiauti..

Jei atidaryčiau tokią svetainę, tai ar man sunku prirašyti kelias php eilutes, kurios tiesiog 1-3min intervale (jei aukciono intervalas 4min) generuos random telefonų numerius ir kels kainą iki nustatytos? :D Žinoma, nustatyčiau tokią sumą, kad atrodytų, jog gaunu du ar tris kart daugiau, nei kainuoja daiktas…

small bid net sukčiau nemoka, nes koks durnius darys labdarą ir tokiais mastais? :DD skelbiu.lt gali būt ir negeresni, galbūt tiesiog moka sukčiaut…

   7. Sapnininkas - 2008-08-22

sukciauja jie visi… ar kas nors gali juos sukontroliuot?

   8. Anonimas - 2008-08-25

aj cia tik viena galiu pasakyt jie dar padaro slaptu numeriu tipo VIP tik. bet as ji zinau ir va ji kaip ViP saituose su kitais dalinasi……..
nori miniAukcione tureti 100 siulimu? siusk sms su uzrasu "GWR 1057787" (be ") numeriu 1679 ir tau tai kainuos tik 10 lt! paskubek nes gali nesuspeti!!! (kurie laimi tie jau senei zino si numeri)!
as tai tik ten siunciuir laimiu

   9. Anonimas - 2008-09-08

tik nesiuskit tu sms uz 10 lt 100 siulymu, cia apgaule

   10. sachnamdra - 2008-09-15

Jo teisingai pritariu visiem kad cia mini aferos, jei atidziau pastudijuotumete tai ten gudriai parasyta pas mus kad laimi tik tada kai po tavo statymo praeina minute ir niekas nepasiulo uz tave didesnes sumos nu sh mala tai totaliai.

   11. Anonimas - 2009-02-14

siandien pamaciau kad pagaliau atsinaujino merdintis bid.lt, nutariau pabandyti(juk pirma karta uzsiregistravus 3siulymai nemokami).1 kart pasiuliau, liko 2siulymai,antra kart pasiuliau-ir laikas baigesi ant mano siulymo.preke dingo, bet nei laimetuose aukcijonuose, nei mno profilyje jos nera, kaip ir kitu pries tai laimetu.veliau issiaiskinau,kad norint laimeti reikia kad prekes kaina butu pakelta iki 2% jos vertes.taigi iseina kad 2000lt verta preke turi buti parduota uz daugiau kaip 40lt. o tai praktiskai neimanoma nes rei kada aukcijonuose prekes atiduodamos uz tokias sumas.taigi jie ta preke vis perkelines i sekance diena ir tai taip trauks pinigelius is kvaileliu kol surinks jiem reikiamus 12000lt, nes 1 siulymas pakelia kaina 1ct, o tai tau kainuoja 3lt.stai jums ir saziningumas!:)