BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
į navigaciją

Tiketa nervina 2008-08-22

Parašė internetas Kategorija: belekas.
Atgalinė nuoroda

Tikrai nebūsiu pirmas, kuris rašo apie Tiketą (Bilietai.lt dar blogesni). Bet iš tiesų tai nervina ir labai tikiuosi, kad mano įrašas Google paieškos rezultatuose pakils aukštai ir liks ilgam. Tiesa, vargiai ar tai ką nors pakeis. Blogerio balsas dar į dangų neina.

Nusprendžiau nuvesti vaiką į “Cirką ant vandens”:

Šiandien ryte į renginį, kuris vyks sekmadienį vakare. Daugiau nei 2 paros dar liko. Kaip matot bilietų pirkti online negalima. Skambinu štai šiuo numeriu:

Pirmiausia tai visiškas nonsensas imti iš kliento 2 lt/min vien už tai, kad jis nori kažko pasiteirauti. Tai visiškas el.komercijos logikos nepaisymas, bet monopolistai gali sau tą keisti…
Mergina telefonu paaiškina, kad taip, bilietų yra - “ateikite į kasas ir nusipirkite”. KPŠ? “Kodėl turiu eiti į kasas? Nes iki renginio liko mažai laiko ir rezervacija internetu negalima”. 2 paros tai mažai laiko kompiuteriui apdoroti duomenis????

Paaiškinkite man logiką - kompiuteris kasoje gali rezervuoti bilietus, o mano kompiuteris kažkodėl nebegali? Visiška nesamonė. Aš išvykstu už 30 min. ir nebeturiu laiko trankytis po kasas, tam ir naudojuosi el.prekybos paslaugomis, kad sutaupyčiau laiko. Tuo pačiu sutaupau ir jų resursus, man nereikia pardavėjos darbo laiko, man nereikia kasos, už kurios ploto nuomą Tiketa, greičiausiai, kad moka didelius pinigus. Pirkti internetu naudinga ir man ir jiems. Bet ne - negalima.

Nusispjaunu, apsieis mano vaikas ir be cirko….. Na bet tada nupirksiu žmonai bilietus i “JEAN MICHEL JARRE”. Bilietai nepigūs 100 - 180 Lt. Tiketa už jų platinimą, turbūt gauna neprastus komisinius. Negana to dar ir mane papildomai “nudrožia”:

Papildomai 12 Lt. Už ką tie 3+3 “papildomi” pinigai net paaiškinimo nėra. Suprask - mes Tiketa esam svarbūs, Siemens arena, kaip ir mes, priklausom Rubikonui todėl galim iš tavęs pinigų lupti kiek norim nes esam monopolistai.
Dabar bijau gauti sąskaitą už šiltą vandenį, nes “Vilniaus energiją” irgi valdo Rubikon. Kai prausiuosi duše, prieš eidamas į koncertą, jie gali dar kokius 3 Lt koncerto švaros mokestį priskaičiuoti prie sąskaitos už karštą vandenį…

Nervina tiketa, bet vistiek pirksiu bilietus į :

Rodyk draugamsKomentarai»

   1. Anonimas - 2008-08-22

Mano nuomone 48 valandų periodas uždėtas, nes kai paspaudi mygtuką pirkti bilietas tau rezervuojamas 24 valandoms. Pasibaigus rezervacijai jis paleidžiamas.. Kas būtų jei likus 30h į koncertą užsirezervuotum bilietus ir jų nei apmokėtum, nei atšauktum? Manau, niekas nenori likus 6h iki koncerto turėt neparduotų bilietų.. Manau, čia elementari apsauga. Kokiam piktavaliui, padaryt tai išnaudojantų bot'uką nebūtų taip ir sunku..

   2. Edvinas - 2008-08-22

Ar įmanoma sulaukti konkurento, kuris imtų konkuruoti komisiniais mokesčiais, paprastumu ir patogumu bei inovatoriškumu savo sistemoje?

   3. tomukas - 2008-08-22

@anomimas - tai nafiga jie tą bilietą rezervuoja? Juk klientas pasiruošęs iš kart jį apmokėti per ebanką. Tegu ir pasako klientui - rezervuot negalime, bet jei iš karto apmokėsi tai pirk sau į sveikatą.
Bilietų pardavimas LT internetu suckina totaliai.

   4. Anonimas - 2008-08-22

Del Cirko ant vandens tai visai idomu. Tiketa.lt paskalbta informacija, kad bilietu kaina 40 - 50 lt. Kasose pardaveja paaiskina, kad pigiausiai bilietas kainuoja 40 lt, brangiausias - 80.
Jeigu tiketa ima uz aptarnavima papildomus 6 lt, tegul ir skelbia, kad bilietu kainos nuo 46 lt.
Absurdas kazkoks. Idomu ka jie tokio ypatingo padaro, kad turetumeme jiems moketi uz kiekviena bilieta papildomus 6 lt?

   5. Anonimas - 2008-08-22

manau gerai išėjo, kad į cirką nenuvarei - kam vaikui rodyti, kaip gyvūnus kankina ir tyčiojasi iš jų

   6. Sapnininkas - 2008-08-22

tiketa yra blogis :)

KPŠ? - Kapiš? :)))

   7. Anonimas - 2008-08-22

Kas per šūdas :)

   8. FrozenFire - 2008-08-22

Na, įprasta sistema, kad išvengtų rezervuotų, bet neapmokėtų bilietų.

   9. Netiketa - 2008-08-23

Turi vaika ? Oho, galvojau tu koks studentas.

   10. Pawka - 2008-08-23

Oj vengiu aš Tiketos kaip tik galėdamas. Gaila, kad ne visada pavyksta. Bilietai.lt problemų visiškai nekelia, dirba kaip turi būt, o šiti…

http://pawka.linija.net/2008/03/20/tiketa-suduva/

   11. Draugishkas - 2008-08-23

nera ir nebus normalios konkurencingos bilietu pardavimo sistemos, kadangi viskas sedi vienose rankose. siemens arena, tiketa ir pats seven live - kuris ir organizuoja daugeli renginiu. kam jiems imti konkurentus.

klausimas yra kitas - ar tie papildomi mokesciai (aptarnavimo? koks dar b* aptarnavimo mokestis internete???) ir visa kita- yra teiseti? ar galima skelbti bilieto kaina, nenurodant, kad yra minimum 6 lt kazkokiu tais mistiniu papildomu mokesciu. kiek pamenu, aviakompanijos uz tokius fintus jau buvo nubaustos. o kaip yra su sitais..? nepaisant to, kad jie nuo bilietu ir taip gauna iki 10% komisinius. jauciat koks geras biznis?

   12. Pros - 2008-08-24

dar vienas dalykas kuris nervina apie tiketa yra tai, kad paskambinus ju trumpuoju numeriu reikia laukti ilgokai kol atsiliepia operatore. (uz tai kaip suprantu skaiciuoja 2Lt/min) veliau situacija panasi kaip ir kazkas aprase.
1. bilietu pirkti internetu/telefonu negalima.
2. operatore zino kad bilietu "yra", bet visai nezino kokiu: kokiame sektoriuje, stovimi ar sedimi…

   13. nonamex - 2008-09-01

Negaliu sutikti su aitoriumi, kad bileitai.lt yra blogiau uz tiketa.lt, nes bilietai.lt paslaugomis naudojuosi ir nesu nusivyles, o tiketa net normalios renginiu paieskos neturi tai ka jau sneketi apie pirkima?

   14. Martynas - 2008-09-03

Dėl rezervacijos. Renkantis bilietus http://www.tiketa.lt bet kokiu atveju sistemoje suformuojama rezervacija. Net jeigu iš karto pirksi e.bilietus (ir mokėsi bank linku ar kredito kortele), vis tiek apmokėsi tą rezervaciją.

Visos rezervacijos, tiek sukurtos internetu, tiek paskambinus trumpuoju numeriu dažniausiai galioja 24 val. – t.y. per parą galima nuspręsti, ar įsigyti rezervuotus bilietus, ar ne. Atsisakius pirkti rezervuotus bilietus arba per 24 val. nesumokėjus pinigų, rezervacijos mokestis neskaičiuojamas. Tik gavus apmokėjimą yra aktyvuojami e.bilietai.

Kiek suprantu, tu bandei įsigyti bilietus į sekmadienį vyksiantį Cirko pasirodymą iki jo likus likus 2 dienoms, t.y. penktadienį. Internetu jų negalėjai įsigyti būtent dėl rizikos, kad tarpbankiniai mokėjimai nevyksta savaitgaliais.
Pavyzdžiui, tu penktadienį 19:00 pasirenki norimus bilietus internetu (sistemoje susiformuoja rezervacija). Rezervacija galioja 24 val. Teoriškai tu gali ją apmokėti iki šeštadienio 18:59. Šeštadienį tu atlieki bankinį pavedimą (pvz.pagal išankstinę sąskaitą), ir lauki kol tau bus aktyvuoti e.bilietai. Kaip minėjau, tarpbankiniai pavedimai savaitgaliais neatliekami. Atrodytų viskas puiku, tačiau „Tiketa“ pinigus sąskaitoje matys tik pirmadienį, ir e.bilietus aktyvuos tik pirmadienį, jau po Cirko pasirodymo.

Tavo atveju būtent dėl šios priežasties mūsų sistema ir neleido įsigyti e.bilietų į pageidaujamą renginį.

Visa esminė informacija yra pateikiama mūsų tinklalapyje, kaip ir ši „Siekiant užtikrinti elektroninių bilietų saugumą, laiku patvirtinti padarytus apmokėjimus ir išvengti bet kokių nesklandumų renginių lankytojai bilietus elektroniniu būdu gali įsigyti ne vėliau kaip 1 – 4 dienas prieš renginio dieną“.

Tik nestandartinėse situacijose, neradus reikalingos informacijos tinklalapyje, galima skambinti trumpuoju numeriu, kurio tarifai taip pat viešai skelbiami.

Dėl papildomų mokesčių. Prie kiekvieno renginio aprašymo puslapyje http://www.tiketa.lt mes privalome skelbti ir skelbiame detalią informaciją apie taikomus mokesčius. Kiekvieno renginio aprašymo apačioje yra visa būtina informacija. Skambučių centro bei „Tiketos“ kasų darbuotojai tokio pobūdžio informaciją visuomet pasako žodžiu.

Atkreipdamas dėmesį, kad mūsų taikomi mokesčiai yra viešai įvardinti ir informacija apie tai yra lengvai pasiekiama, pateikiu pavyzdį: kai kurios JAV valstijos (tarp jų ir Pietų Karolina, kur pats buvau) taiko valstijos mokestį, neįtrauktą į kainas net supermarketuose. Eini prie kasos, ir tiksliai nesuskaičiuosi, kokia bus sąskaita…

   15. Giedrius - 2008-09-03

Dėl karšto vandens… :) Į „Tiketos“ platinamų bilietų kainą, karšto vandens kaina tikrai niekada nebus įskaičiuota, nes „Vilniaus energija“ nepriklausė ir nepriklauso „Rubicon group“.

   16. Internetas LT - 2008-09-03

Tiketai.
Aš perku bilietus ir moku iš karto per Hanzanet. Tiesa, pinigų jūs iš karto negaunate, bet gaunate pranešimą iš banklink (ar kaip ten vadinasi) sistemos, kad aš padariau pavedimą. Ir nėra jokio reikalo rezervacijoms ir panašiai. Aš moku pinigus ir noriu gauti prekę.
Dėl valstijos mokesčio tai nusišnekėjote. Kiek žinau tai amerikietiškas PVM mokesčio analogas ar panašiai. Jį nustato valstija, o ne pardavėjas ir su jūsų mokesčiu neturi nieko bendro. Jūsų mokestis analogiškas tiems mokesčiams, kuriuos prie bilieto kainos pridėdavo aviakompanijos. Europoje jiems buvo uždrausta taip elgtis nes tai yra gryniausias vartotojų apgaudinėjimas. Jūsų atveju labai panašu…

   17. rimas - 2008-09-20

salės planas rodomas , bet vietas išsirinkti neina nes nerodo nei eiles nei vietos, del rezervavimo tegu jis toks ir buna .jei aš noriu iškart pirkti ir mokėti tai moku ir turiu. papildomi mokesčiai čia kaip aerouoste.
manau viskas turi but iskaičiuota, aišku reklamuojant pigesnius bilietus patraukliau atrodo,,,, verslas nieko nepadarysi.

   18. šiaulietis - 2008-10-06

kaip ten bebutu, bet kiekvieno koncerto afišoje turetu buti parašyta - grojama ar dainuojama gyvai, ar ateisite pažiūrėti videoklipu su artisto pasimaivymu
taip buvo su kirkorovo koncertu šiauliuose

   19. Aiste - 2008-12-11

O kur yra logika pirkti bilietus internetu ir moketi po 6lt papildomai? juk sutaupomas popierius, Tiketos darbuotoju laikas, patalpos…

O dar geriau buvo, kai Tiketoj rase, kad i viena rengini bilietai buvo tik po 80lt, o nuejusi i kasa netycia suzinojau, kad yra bilietu ir po 45lt…. skirtumas yra, ka?

   20. bad - 2009-05-09

Siulau viena pamokanti buda: pries perkant bilieta issigryninti aptarnavimo suma, t.y. ta papildoma suma kuria imama, smulkiais centais, ir kasininkei paberti tuos smulkius centus kad skaiciuotu, vis kaskoks bus jai darbas skaiciuojant tuos centus tuo paciu tai bus atlygys uz aptarnavima. Susidarius didelei eilei bus prastas aptarnavimas, pasipils skundai tiketos valdziai kad blogai ir negreitai yra aptarnaujami klientai, aisk tai sukels nepatogumu ne tik kasininkei bet ir pirkejams bet tai bus siokia tokia akcija pries tuos papildomus mokescius. Jau isbandziau toki buda atsiskaitydamas uz bilieta geltonais centais, kuriu suma sudare apie 60lt, matytumet kokius priekaistus teko isgirsti is kasininkes, koki susiraukusi juos veida -zodziu jokio malonaus aptarnavimo ir jokios pagarbos tiek man tiek Lietuvos nacionaliniam pinigui. Raginu palaikyti tokia akcija.

   21. Dzastinas - 2009-05-12

To BAD, matai tj reiktu eit iskart su kruva bendraminciu :) kad sukels nepatogumus tj tikrai- ir gerai.. o jei uz tawes bus zmoniu nepalaikanciu tavo idejos tai tave laikis mulkiu, o kad to nebutu reik eit su savais pirkt bilietu uz baltus ar kaip minejai geltonus centus:) nors zinosi kad sumoki uz aptarnavima-centu skaiciavima. AS ir palaikau tokia akcija!