BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
į navigaciją

Paskutinis įrašas 2009-01-07

Parašė internetas Kategorija: Kita.
Komentarai (33)

Sveiki,

šis blogas gyvavo 2 metus ir 18 dienų. Kaip, kad buvo pradėtas impulsyviai taip ir pasibaigs pagavus impulsui :)

Pradėdamas blogą buvau išsikėlęs sau neformalų tikslą - ar sugebės anoniminio autoriaus rašomas blogas tapti populiarus? Kaip pasisekė palieku vertinti skaitytojams, o pats rezultatu lieku patenkintas :)

Kita vertus norėjosi pabandyti, pačiupinėti - kas tas blogas yra ir su kuo jis valgomas, kas tie blogeriai. Manau, kad supratau bent truputį, nors negalėjau nei su vienu iš Jūsų išgerti bokalo alaus.

Nepaneigsi čia ir mažutėlio faktoriaus, kurį galime įvardinti, kaip “baltą egzhibicionizmą”. Na būna baltas pavydas ir būna juodas. Tai vat čia baltas. Niekur nuo to nedingsi, žmogus nori būti matomas. skaitomas ir tokiu būdu dalintis su pasauliu savo nuomonėmis, pažiūromis ir žiniomis. Blogas puikiai tam tinka.

Tiesa sakant čia jau nepirmas blogas, kurį palieku likimo valiai. Šitas irgi buvo geras http://www.blogas.lt/manokiemas/ ane? :)

Tuo pačiu turiu pasakyti, kad iš blogosferos neišnykstu. Tikiuosi savotiškai reinkarnuotis BLOGas.lt bendruomenėje po tam tikro laiko.

Sėkmės visiems :)

Internetas_LT

Rodyk draugams

Google Chrome. Drebėk Bilai Geitsai! 2008-09-06

Parašė internetas Kategorija: Kita.
Komentarai (4)

Prisipažinsiu kol kas net nebandžiau naujosios Google naršyklės. Todėl nerašysiu apie tai ar ji gera ar bloga. Darom prielaidą, kad bus gera nes tai Google projektas. Nors kai kas sako, kad nieko ten ypatingo nėra (10 myths about Google Chrome).

Visi sutaria ir dėl to, kad šis Google žingsnis yra tiesioginis iššūkis Microsoftui. Google tikslas yra, kad vienintelis softas, kurį mes turime instaliuoti kompiuteryje yra naršyklė. Visa kita mes galėsime rasti/gauti internete. Ir svarbiausia, kad visa tai gausime nemokamai. Na beveik nemokamai - visagalė reklama padengs visas išlaidas, o asmeniniam privatumui nebeliks vietos. Toks bus mokestis.

Gali būti, kad esame naujos informacinių technologijų eros pradžios liūdininkai. Pagrindinis šūkis - viskas nemokamai. Sekantis didelis įvykis bus - nepatikėsit - nemokamos Microsoft'o programos. Ne tas žodis, kad nemokamos jos dar ir opensource'nemis taps. Patys Microsofto vyrukai supranta, kad reklama yra geresnis biznis negu programinės įrangos pardavinėjimas:

Iš pateiktų diagramų matosi, kad pasaulinis reklamos biznis yra gerokai didesnis negu pasaulinis programinės įrangos biznis. Kol kas reklama internete sudaro tik ~8% pasaulinės reklamos rinkos. Bet auga nežmonišku greičiu ir jau dabar sudaro 38% programinės įrangos biznio.
Programinės įrangos rinka neauga taip greit ir susiduria su visokiomis nelaimėmis - tokiomis, kaip piratavimas ar atviro kodo nemokamos programos.
Todėl Microsoftas galėtų žengti labai drąsų žingsnį - duoti man nemokamai MS Office2007 ir pakbinti jame pora reklaminių baneriukų. Uždirbtų bent kelis litus, nes taip jau atsitiko, kad mano kompiuteryje prieš pora savaičių neliko MS Office programinės įrangos ir aš pradėjau naudotis OpenOffice paketu. Nepatikėsite, bet jis veikia. Tikrai nėra geresnis uz MS produktus, bet yra nemokamas ir tikrai pakankamas kasdieniniam darbui. Didelių suderinamumo problemų taip pat nekyla. Taigi, Bilas Geitsas iš manes nebegauna nei lito.

Kodėl manau, kad Microsoftas nueis šiuo keliu? Nes šitas grafikėlis paimtas iš Microsofto prezentacijos, jie jau galvoja apie tai. Ir tiesioginis Googlo (nepamirškite, kad jiems priklauso 35 - 45% internetinės reklamos rinkos) puolimas tik paskatins tai.
Man tas patinka :)

Rodyk draugams

laisve tibetui!!! 2008-04-24

Parašė internetas Kategorija: Kita.
Komentarai (6)

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Rodyk draugams

Google pasikeitimai - Universal search 2007-05-17

Parašė internetas Kategorija: Kita.
Komentarai (4)

Šiandien Google atlieka vienus iš didesnių pasikeitimų savo gyvenime. Visų pirma pasikeis vaizdelis:

Vidiniai puslapiai virsta dar įdomesni:

Nelabai supratau ar keičiasi ir patys indeksavimo principai. Pasiskaitykite patys:

Oficialus Google blog;

Dar info;

A P

Rodyk draugams

Gal kam reikia FON pakvietimo? 2007-03-17

Parašė internetas Kategorija: Kita.
Komentarai (4)

FON.COM - puiki idėja, kuri bando skintis kelią Lietuvoje. Jau rašiau apie tai čia ir čia. Panašu, kad judėjimas plečiasi ir į Lietuva FON rooteriai jau keliauja šimtais.

Turiu ir aš vieną atliekamą pakvietimą. Paskelbiau apie tai Ežiuko bloge. Na ir ką manote - iki šiol to kvietimo neatidaviau. Ir štai kodėl. Cituoju gautus laiškus:

Nu chebra…o kodėl turėčiau jums duot? Juk šitas judėjimas turi kažkokią mintį - aš gaunu nemokamai, todėl dalinuosi su kitais. Tai bent parašykite kokioje vietoje gyvenate, ar turės galimybę kažkas be jūsų naudotis tuo internetu?

Vien žo - kvietimą atiduosiu tam kas gali rooterį įtaisyti viešoje vietoje - kavinėje, šalia parko, automobilių stovėjimo aikštelėje galų gale ofise ar panašiai.

Rašykit: internetas.lt@gmail.com

A P

Rodyk draugams

Online.lt - tęsiam temą 2007-03-16

Parašė internetas Kategorija: Kita.
Komentarai (10)

Ankstesnis mano įrašas apie Online.lt netikėtai sulaukė daug komentar ir netgi priekaištų.

Tikrai, gal mano rašymo tonas ir nebuvo toks pagarbus kaip derėtų. Visgi, rašau apie vyresnius už save. Su komentarais, o ypač anonimiškais ginčytis nenoriu. Tegu kalba skaičiai:

Duomenys iš www.ranking.lt . Kažkas sakė, kad tarp užsienio vartotojų šis projektas vis dar labai populiarus!

A P

Rodyk draugams

Po konferencijos 2007-03-16

Parašė internetas Kategorija: Kita.
Komentarai (4)

Baigia rimti aistros po konferencijos. Galima jau atsisukti ir pasižiūrėti kas gi atsitiko.

Bet visi pavalgė ir pamiršo padėkoti už pietus. Nepamirškime už kieno pinigus valgėme:

Nors esu jų klientas, bet nesu didelis jų gerbėjas. Bet po šio renginio jų PageRank pas mane siek tiek pakilo :). Dar labiau pakils jei netyčia išsprūdęs pažadas geriausiems blogeriams nemokamai duoti Omni Connect virs kūnu.

Turiu štai tokį pasiūlymą - visiem blogam, kurie pateko tarp 3 geriausių kiekvienoje kategorijoje Omnitelis duoda tuos Connectus. Mes iš savo pusės pažadame:
a) įsidėti neagresyvius jų baneriukus į savo blogus;
b) kartas nuo karto parašyti visą tiesą apie tai kaip veikia ši paslauga;
c) grąžinti korteles, jei mūsų blogai numirs.

Gero savaitgalio. Bus daug laiko galėsiu daug rašyti. Mano žiniomis šią naktį lietuviškame internete turi šis tas atsitikti įdomaus. Stebėkite www.lrytas.lt

A P

Rodyk draugams

Blogerių konferencija - citatos (dar, dar papildyta) 2007-03-14

Parašė internetas Kategorija: Kita.
Komentarai (6)

Žudykreklamą - 99% blogų šlamštas!

Pokomuko - BLOGas, tai nesibaigiantis tuoletinio popieriaus ritinėlis, kurį kiekvieną dieną turi išnaudoti.

Arnoldas - aš užimtas (atsakydamas į klausimą ar jis nebijo tapti geidžiamiausiu Lietuvos jaunikiu)

Domas Mituzas - Lietuva!!! Visada vilksis iš paskos…

Darius Maikštėnas
- žiniasklaida, kaip perkramtyta kramtoškė.

Darius Maikštėnas
- o kodėl mobilus internetas aktyviausiems blogeriams negalėtų būti nemokamas? Tai pažadas, tik dar reikia sutarti kaip :)

Giedrius Rakauskas - mes siekiame aprūpinti darbuotojus moderniomis technologijomis. 30% mūsų darbuotojų (Vilniaus m. savivaldybės) jau turi mobilųjį telefoną.

Karolis Jachimavičius
- web 2.0 - aš pirmasis žmogus, patyręs šio stebūklo privalumus.


Karolis Jachimavičius
- kuo turgus nėra web2.0? Tie armėnai ir bobos prigeneruoja tiek turinio…

Rodyk draugams

Ad:tech Paris. Mobilusis internetas 2007-03-07

Parašė internetas Kategorija: Kita.
Komentarai (1)

Jau vakar rašiau, kad mobilusis internetas ir mobilios reklamos galimybės yra vieni iš įdomiausių ir perspektyviausių dalykų.
Šiandien Nokia atstovas pranešė, kad nuo vakar jie pradėjo naują verslą – reklama mobiliajame internete.
Daug buvo šnekama apie tai, kad tyrimai rodo, kad vartotojai mieliau rinktųsi turinį kuriame yra reklama (naujienas, žaidimus, bendruomenes…) nei mokamą turinį. Tikrai labai greitai apie tai išgirsime ir Lietuvoje.
Jei mobiliuosius telefonus vertinsime kaip mediakanalą, tai turėsime labiausiai paplitusią mediją. Visame pasaulyje yra milijardai mobiliųjų telefonų abonentų. Net ir Lietuvoje jais naudojasi 128% gyventojų. Tik reklamos užsakovai iki šiandien to nežino…
Ad360.com atstovas, siūlantis mobiliosios reklamos sprendimus, pasisveikino su manimi lietuviškai… labai nustebau. Kur išmokote? Aš britas, lietuviai dažė mano namus, o ir šiaip pas mus daug jūsiškių… štai kuo garsėjame…

Nepamirškite balsuopti už INTERNETAS_LT geriausio blogo rinkimuose!

Rodyk draugams

Ad:tech Paris. Ar WEB 2.0 burbulas sprogs? 2007-03-07

Parašė internetas Kategorija: Kita.
Komentarai (2)

Dauguma interneto verslininkų dar atsimena pirmojo interneto burbulo sprogimą 2001 m. kuris sąlygojo daugybės interneto įmonių bankrotą ir didelius nuostolius jų akcininkams. Ar neatsitiks taip ir dabar? Greičiausia ir tada niekas internautų konferencijose nekalbėjo pesimistiškai, nekalba ir dabar. Panašu, kad optimizmas turi pagrindo:
•    Šiuo atveju dažniausiai investuojami privačių fondų pinigai, nėra pavojaus, kad atsiras panika akcijų biržoje ir viskas sugrius kaip kortų namelis;
•    Interneto reklamos rinka auga greičiau negu interneto vartotojų skaičius;
•    Naujų projektų kūrimas pakankamai pigus: serveriai pigūs, hostingas pigus (per 10 metų vidutiniškai atpigo 10 kartų), naudojama daug atviro kodo programų ir t.t.;
•    O svarbiausia, kad turinį kuria patys vartotojai.

 Dar įdomus dalykas - tyrimai rodo, kad vartotojai mėgsta prekės ženklus. Jei prekių ženklai (reklama) tinkamai pateikiama tai internetinėse bendruomenėse tai vartotojai mielai juos priima ir komunikuoja su jais savo noru. Buvo pateiktas pavyzdys – filmo X-Man specialus puslapis MySpace.com bendruomenėje. Daugiau negu 3 mln. vartotojų xmenus pasirinko savo draugu, savanoriškai!  
Situacija su senosios žiniasklaidos atstovais Prancūzijoje šiek tiek panaši į mūsų – naujosios medijos atstovai dažnu atveju tampa populiaresni nei senosios. Tradicinė žiniasklaida internete nesugeba konkuruoti su grynai internetiniais projektais.
Taigi, mes turime rožinę perspektyvą!

Nepamirškite balsuopti už INTERNETAS_LT geriausio
blogo rinkimuose!

Rodyk draugams