BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
į navigaciją

Swedbankas lyderis internete 2008-11-27

Parašė internetas Kategorija: naujienos.
Atgalinė nuoroda

Tai, kad Lietuvoje turim du didelius ir apylygius bankus (Swedbank ir SEB) kaip ir aišku buvo. Iš įvairiausių komentarų ir asmeninės patirties buvo akivaizdu, kad Swdbanko internetinės bankininkystės paslaugos buvo ir tebėra gerokai pranašesnės už SEB’o. Bet, kad tai duoda štai tokius rezultatus, tai nesitikėjau:

Čia pateikama el.parduotuvės Open24.lt surinkti duomenys. Nemanau, kad jie labai patikimi, bet Swedbanko pranašumas prieš SEB 3 kartai. Net jei ir didelė paklaida toks pranašumas yra ženklus ir tai indikuoja, kad su šiomis paslaugomis bei jų marketingu pas SEB kažkas negerai.
Ir vertinant marketinginį šių bankų aktyvumą internete matyti akivaizdus Swedbanko pranašumas, vien jau ko verta jaunimui skirta programa zoom.lt, kuri leidžia tikėtis, kad ir po kelerių metų situacija nepablogės.

Jei tikim interneto kaip komunikacijos kanalo, prekybos, pramogų ir viso kito ateitimi tai kažkas turėtų galvoti kaip įšokti į nulekiantį traukinį. Ir net mažiesiems lietuviškiems bankams čia galėčiau įžvelgti tam tikrą nišą… Nežinau įstatymų bazės, bet gal net kažkokia kredito unija galėtų išsišokti…

Rodyk draugams



Komentarai»

   1. zvirbliuke - 2008-11-27

Kaip ir gera žinia :)

   2. tomukas - 2008-11-27

tik 4% kreditine kortele? Ar civilizuotoj šaly tai nesudarytų didžiosios daugumos atsiskaitymų?

   3. Šilas - 2008-11-27

Galiu patvirtinti iš kitos el. parduotuvės duomenų, hanza.net nemažiau 50% atsiskaitymų.
SEB'o sąlygos nėra pačios palankiausios ir prekybininkams, ypač pradedantiesiems. Mažieji bankai (daugelis) irgi sąlygas tokias padaro, kad dėl jų važiuosi į minusą kiekvieną mielą mėn.

Tomui: civilizuotoje šalyje daugelis turi kreditines kortelės, o ne "elektronus". Bet nereikia varyti dievo į medį, prisijungimai prie bankų pakankamai sklandūs ir pardavėjams ir klientams apmokant. Vis ne "pavedimu".

   4. Andrius Kleiva - 2008-11-27

Hm. Kažkaip šito aš ir tikėjausi. O kodėl gi ne? Sistema iš tiesų patogi, ja lengva naudotis, lengva apsipirkinėti.

   5. Superfanas.lt - 2008-11-28

Visiska teisybe cia. Pas mus gal net didesnis skaicius Swedbanko butu. Koks 60-70%.

Manau, kad tam itakos turi tai kad Swedbanko klientai yra drasesni siek tiek, linke naudotis naujovemis ir panasiai.

Seb..konservativesni ir el. prekyba jiems dar atrodo visai nepatikimo..nors pats bankas ir laiduoja uz ta eshopa leisdamas isidiegti ju atsiskaityma.

Beje, ikainiai tikrai SEB yra visai neskatinantys atsiskaitymu:)

Del kreditiniu korteliu tai nieko cia nuostabaus. Kam atsiskaitynet kortele kai lygiai ta pati gali padaryti su el. bankininkystes sistema. Ir LT tai net paprasciau, nes is 10 kokie 7-8 lietuviai naudojasi el. bankininkyste. Tai ar ivedinet duomenis nuo pin korteles ar nuo kreditines..praktiskai uzima tiek pat laiko, o saugumas gal net ir didesnis.

   6. to superfanas - 2008-11-28

Drasiai tu cia pasisakei, kad seb klientai konservatyvesni uz swedbankiecius. Dauguma turi saskaitas bent dviejuose bankuose, bet naudojasi dazniau tuo, kuriuo patogiau naudotis ir kuris maziau pinigu nuskaiciuoja uz pavedimus. Tai yprocio reikalas greiciau, o ne "inovatyvumo" :)

   7. Superfanas.lt - 2008-11-28

Yra tiesos ir tame. Tiek, kad atsiskaityti tiek hanza.net tiek sebu praktiskai tiek pat zingsniu uztrunka. Kodo suvedimas ir uzsakymo patvirtinimas. viskas. Tai priezastys, manau, truputi gilesnis nei naudojimosi paprastumas:)

   8. WTF? - 2008-12-03

"nemanau kad jie labai patimi" - labai teisinga replikele - pritariu 100% - jie visikai nepatikimi - ten ta open24 tai dirba vieni mozambikieciai, pas juos man atrodo ir banklinkai neidiegti

   9. indigo - 2009-07-09

Michael’as Jackson’as liks mūsų širdyse amžinai..
Būkite geri, pasirašykite peticiją:
http://www.blussa.com/sign-petition.htm?petitionId=61

   10. regina - 2014-01-18

Laba diena.Noriu paklausti ,kodel nueme bankomata Kaišiadoryse,prie Maksimos parduotuvės? Ne visur gali atsiskaityti kortele,reikia ir grynujų.