BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
į navigaciją

Populiariausi spalio mėn. tinklalapiai 2008-11-23

Parašė internetas Kategorija: naujienos.
Atgalinė nuoroda

Šią savaitę paskelbti naujausi Gemius Audience duomenys. Žiūrime ką turime ir bandome atspėti kodėl:

Pageidaujant skaitytojams žvilgtelėkime šiek tiek daugiau, ne į pirmuosius 20, bet į pirmuosius 30 tinklalapių. Apžvelginėti dar didesnį skaičių tinklalapių ir fiziškai sunku ir , kaip rodo šio mėnesio pavyzdžiai, - ne ten naujienos slepiasi.

Taigi, įdomiausios šio mėnesio naujienos: 19 vietoje startuojanti el. parduotuvė www.pigu.lt ir 26 vietoje atsiradęs www.15min.lt , diena.lt lipimas į viršų bei Alfa.lt šuolis į 5 vietą ir cvmarket.lt lankomumo augimas.
Pigu.lt - 19 vieta su 260 000 lankytojų el. parduotuvei tikrai geras rezultatas, jos vienintelė konkurentė, kuri viešai skelbia savo rezultatus, www.topshop.lt yra tik 56 vietoje ir turi 90 000 lankytojų. Suprantama, kad toks lankomumas tai intensyvios reklamos rezultatas, bet el. parduotuvė taip ir turi elgtis. Labai tikiuosi, kad šis projektas neišsikvėps ir taps tuo lokomotyvu, kuris gali išjudinti visą Lietuvos el. komercijos traukinuką.
15min.lt. 26 vieta, kurioje startuoja 15min.lt. Neblogai, bet nenustebino, kažko panašaus ir galima buvo tikėtis. Akivaizdu, kad šis projektas turi užnugarį ir atėjo čia ilgam. Tikiuosi, kad jie ras savo skaitytojus ir kartu su žaliais žmogeliukais judės… kažkur….
Diena.lt. Šitie stebina labiausiai, dar nestartavo pats jungtinis projektas diena.lt, bet vilniaus.diena.lt, kauno.diena.lt, klaipedos.diena.lt ir atskirai sugeba auginti lankomumą. Bet dėl projekto perspektyvos nebūčiau toks tikras, kaip, kad 15min atveju. Diena.lt projekto pagrindas - laikraščiai ir finansiniai investuotojai. Kad regioniniams laikraščiams gyvenimas nebegerės aišku kaip 2×2. Kaip tokiu atveju elgsis investuotojai nežinia. Gali ir dėti į kojas, kaip Atn.lt slapukai. Bet jei pinigai nesibaigs per artimiausius dvejus metus, spėju, kad iš čia sulauksime didžiausio iššūkio naujienų portalų lyderiams. Tai bene vienintelis naujienų portalas kuris nuoseliai dirba ties vertikalia turinio plėtra (skelbimai, katalogas, forumai), lankytojų bazės ir jų lojalumo didinimu.
Alfa.lt - rinkimai ir reklama davė savo. Garbinga penktoji vieta reitinguose. Ir prieš akis pirmasis rimtas priešininkas - Lrytas.lt. Tikrai nebus paprasta….
CVmarket.lt - sakyčiau, kaip Pilypas iš kanapių. Tinklalapis senas, bet kažkuo ypatingu iki šiol nepasižymėjo. Staiga šast ir paliko toli už nugaros pagrindinius konkurentus cv.lt ir cvonline.lt.

Kalbant apie naujienų tinklalapius reikia pasakyti, kad kol kas juos augina reklama ir…SEO. Taip, taip, dauguma jų didelę dalį lankytojų gauna iš Google. Jie čia ateina, pažiūri ir… nebegrįžta… Nekalbu apie vtv.lt ar ve.lt bet manau, kad ir Diena.lt, bei 15min.lt iš ten semiasi įkvėpimo… sėkmės jiems.

Rodyk draugamsKomentarai»

   1. Gedas - 2008-11-23

Sveikinimai http://www.pigu.lt su debiutu!

   2. Anonimas - 2008-11-24

O as kaip tik manau, kad stiprus regioniniai laikrasciai ir i tai orientuotas portalas turi daugiau galimybiu sioje rinkoje, nei N globaliu naujienu tinklalapiu.

   3. dejavu - 2008-11-24

Patikslinimas - ne klaipedos.diena.lt, o kl.lt arba klaipeda.diena.lt. Pasitaisykit.

   4. Media Medis - 2008-11-24

siek tiek gaila, kad normalus blogai, tokie, kaip dansu.lt, marketer.lt jau issikrauste is blogas.lt. Gerbiamas Interneto autoriau, kadangi esate siek tiek susijes su IMPartneriais (ar buvote), gal zinot, kada ketina atsinaujinti blogas.lt ir ar tiesa, kad jis persikraustys ant patogesnes ir daugiau galimybiu turincios word press sistemos?

   5. Javainis - 2008-12-01

Sveikinam Pigu.lt . O CV paklausa Lietuvoj didziule. Tiesiog i Google Trends iveskite "CV" ir Lietuva pirmoje vietoje (bent buvo tada ,kai as bandziau)

   6. Eugenijus - 2008-12-08

cvmarket kilstelėjo į viršų dėl padidėjusio nedarbo lygio, o kaip žinia būtent čia nemokamai skelbimus deda įmonės (jei neklystu), todėl ir skelbimų kiekis didesnis daugiausia iš mažų ir vidutinių įmonių.