BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
į navigaciją

Krizės giltinė pradeda darbą ir internete? 2008-11-19

Parašė internetas Kategorija: naujienos.
Atgalinė nuoroda


Dansu.lt
rašo apie tai, kad krizė jau pradėjo savo darbą žiniasklaidos rinkoje. Panašu, kad krizės giltinė pradėjo savo dalgiu šienauti ir internete. Pagarsėjęs didelių atlyginimų siūlymu žurnalistams ir paslaptingais investuotojais naujienų portalas ATN.lt šiandien pirmasis pasireiškė ir kaip darbuotojų atleidinėtojas. Apie tai rašo ir VZ.lt ir Alfa.lt (manau, kad jie džiaugiasi ypatingai):

4 mėnesiai darbo ir baigėsi pinigai? Su slaptais investuotojais taip ir būna…

Manau, kad tai tikrai dar ne pirma auka internete ir krizė čia nebus pagrindinė priežastis. Realiai krizė interneto dar stipriai nepalietė, o greičiausiai, kad stipriai ir nepalies, nes reklamos užsakovai neturėtų stipriai apkarpyti išlaidų reaklamai internete. Atvirkščiai, galima tikėtis, kad kai kurie verslai net ir stiprins savo veiklą internete - pvz. kelionių verslas.

Naujienų rinkos naujokai oficialiai neskelbia savo lankomumo duomenų, bet kai ką galime įžvelgti Google trends statistikoje:

Akivaizdu, kad nei Atn.lt, nei 15min.lt  nestartavo ypatingai sėkmingai. Nieko kito negalima ir tikėtis, nes nebuvo vykdoma ypatingai stipri reklamos kampanija. Aš jau nekalbu apie tai, kad nieko ypatinga nebuvo vartotojams ir pasiūlyta, vien naujienų nepakanka…

Ar tai paskutinės krizės-nekrizės aukos? Manau, kad tikrai ne, naujienų tinklalapių sektoriuje tikrai jų dar matysime. Manau, kad ir ne tik šiame sektoriuje…

Rodyk draugamsKomentarai»

   1. Anonimas - 2008-11-20

Nemanau, kad čia krizės pasekmės. Nemanau, kad jeigu nebūtų krizės kažkas išgyventų su tokiu lankomumu. Laisva rinka. Negali gi visą laiką visiem sektis. Ir aplamai interneto krizė nepasieks. Ir kaip tik vartojimas jo didėja. Taip, kad dabar tik aukso amžius. Jokia krize nekvepia.

   2. Pastebeta - 2008-11-20

o kas per "bad request" baneriuose? Ju sistema neveikia?

   3. Marius - 2008-11-20

hmm, bandziau pakartoti tavo suvestus tinklalapius i trends, taciau rodo informacija tik lrytas ir alfa, kokiu budu pas jus yra rodomi ir 15min bei atn duomenys :)

   4. KokoNA is Ekogyvenimas.blogas.lt - 2008-11-20

Mane irgi stebina, kad lrytas.lt prie kievieno nupersčiausio straipsnelio komentarų ne mažiau nei Delfyje. Nors man asmeniškai 15min.lt kaip tik pasiūlė kažką iš esmės naujo, man labai priimtinas jų stilius viską atvaizduoti nuotraukomis ir tik antraštėmis. Aišku, kartais sunervina, kai po antrašte atrandu kažką visai ne į temą… Bet 15min.lt vos vienas kitas pavarges komentaras ir tai mano rasytas :D O ATN isijungiu tuomet, kai Delfis, lrytas ir 15min jau nebeturi nieko naujo pasakyti. Ir kas idomiausia - visada randu kazka, ko dar neparase tie trys pirmieji! O delfis tai jau atsibodes ZIAURIAI. Viskuo, ir isdestymu, ir isvaizda, ir temomis…

   5. nmcn - 2008-11-20

Pirma, pritariu, kad ne krizė kalta. O antra, 15min savo lankomuma skelbia - ziur. siandien isplatintus Gemius duomenis. 26 vieta. Sakyciau, labai sekmingas startas! ;)

   6. Subjektyvi - 2008-11-21

Pritariu autoriui dėl ne vieno bankroto. Krizė labai smogs visai žiniasklaidai, užsidarys ne vienas interneto portalas. Atsidaryti - tai dar nereiškia, kad lydės sėkmė. Krizė nubrauks reklamos išlaidas, todėl nebus maisto. Internetas kolkas išgyvena tik iš reklamos.

   7. Ultra.Barcode - 2008-11-21

Rinkimus pralaimėjus, akcininkams ant atn.lt nebesinori pabrangusių pinigų toliau mėtyti.

   8. travianic - 2009-05-20

krize? reikia pinigu? http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=Travianic
uzsiregistruok! lengvas budas uzsidirbti pinigu internetu!