BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
į navigaciją

Apie tai, kaip nereikia iPhone reklamuoti - Omnitel.lt 2008-10-18

Parašė internetas Kategorija: Reklama.
Atgalinė nuoroda

Subrendau moraliai, nusprendžiau, kad ir man JO reikia. Visi turi, o tai ką aš - blogesnis? Na taip, kalba čia apie iPhone eina.
Kaip kiekvienas doras žmogus žinau, kad tuos reikalus stumia Omnitel'is. Tas staigus noras man šovė į galvą vėlyvą penktadienio popietę, taigi, greičiausias būdas rasti visą informaciją - keliauti i Omnitel tinklalapį ir viską sužinoti. Jau rinkdamas adresą galvojau, kad Omnitelio tituliniame puslapyje puikuosis didžiulė iPhone reklama ir aš dviem pelės spragtelėjimais rasiu visą man reikalingą informaciją - kainas ir kur įsigyti.
Kur tau, Omnitel titulinis puslapis pasitinka mane su senais gražiais paveikslėliais ir jokios info apie tai kur gauti JĮ, karščiausią šių metų naujieną:

Bt aš gi nekvailas ir užsispyręs. Matote tą geltoną juoselę puslapio viršuje? Iš karto suvokiau, kad Omnitelis čia slepia nuo manęs JĮ. Slepia ir daro grubiausią klaidą - mano supratimu korporatyvinį tinklalapį apkabinėti “popup'ais” yra ypatingas nepagarbos ženklas vartotojams. Aš jau nekalbu apie tai, kad šiais laikais didžioji dalis naršyklių automatiškai blokuoja “popup'us” ir potencialūs klientai vistiek neranda reikalingos informacijos.
Bet aš gi gudresnis už kitus, aš atblokuoju popup'ą ir štai JIS pasirodo:

Gerulis. Aš jau labai arti prie geidžiamos informacijos, spaudžiu atsidariusį “popup'ą” ir vėl nusivylimas - produkto aprašymas atsidaro tame pačiame popup'o lange, bet jis padarytas ne kaip popup'as, o kaip pilnas normalus puslapis. Tai reiškia, kad aš matau tik pusę to ką turėčiau matyti:

Ei, ten viršuje! Kažkaip nerimtai čia atrodo. Žinoma, telefoną aš nusipirksiu (antradienį, kai jų bus) nes aš vis dar jūsų abonentas. Bet norint būti rinkos lyderiu reiktų šiek tiek pagarbiau žiūrėti į klientus, ypač tuos, kurie pasirašo 24 mėn. sutartį ir prižada per tą laiką sumokėti ne mažiau kaip 3768 Lt.

Telekomunikacijų bendrovės tinklalapis - turėtų būti ypatingai galingas reklamos įrankis ir pardavimo kanalas. O ką turime čia? Senovišką, nefunkcionalų, bukleto funkciją atliekantį tinklalapį.

Tiesa, kitų operatorių tinklalapiai, nors atrodo šviežiau, bet naudos ir ten suteikia neperdaugiausiai. Vykdomos milžiniškos reklaminės pardavimo skatinimo akcijos, tame tarpe ir internete, ir jokios galimybės pirkti internetu. Taip atrodo, kad XX amžiuje užstrigom….

Rodyk draugamsKomentarai»

   1. Jonas - 2008-10-18

lygiai tuo pačiu keliu teko eiti ir man. tik susinervini beklaidžiodamas. išties absurdiškas omnitelio sumanymas

   2. egi2ks - 2008-10-18

Apie iPhone tai dar nauja ir išsami info :) Omnitel tinklapį aš keikiu jau senokai. Pabandyk rasti ką nors apie kainas, planus ir t.t. Jausmas, kad tinklapį atnaujina geriausiu atveju kartą per pusmetį…

   3. amonas - 2008-10-19

Jie tikriausiai galvoja, kad reklama televizijoje yra geriau :P

   4. Anonimas - 2008-10-20

jeigu nesupratai tai paaiskinsiu, kad omniteliui i tokius klientus yra nusispjaut. Del to ir nesivargina labai. Kadangi pagrindini pelna darosi B2B ir su jais bendrauja tiesiogiai.

   5. Anonimas - 2008-10-20

Galima rasti kazkiek informacijos http://www.ipone.lt :)

Taip pat artimiausiu metu turetu atsinaujinti omnio saitas…

   6. Anonimas - 2008-10-20

oops, turejau omeny http://www.iphone.lt
pirmadienis….

   7. Ausra - 2008-10-20

Na, kai informacijos svetaineje labai daug, paprasčiausias būdas pabandyti ją surasti - suvesti adresa ir per slasha'ą - paieškos žodį. Žiūrim, ką turim: http://www.omnitel.lt/iphone ;)

   8. Kristina (blondie.lt) - 2008-10-20

Tie omnitel tikri kvailiai.

   9. Dzia - 2008-10-23

As per 24 men prakalbesiu 1728Lt :)

   10. anonimas - 2009-01-05

Tu gal pirma susikonfiguruok narsykle, o po to nesamones vapaliok.